和尚的一场春梦最新章节目录,和尚的一场春梦无弹窗 和尚的一场春梦最新章节目录,和尚的一场春梦无弹窗 ,海清照片最新章节列表,海清照片最新章节免费阅读 海清照片最新章节列表,海清照片最新章节免费阅读

发布日期:2021年05月10日
Kargo ve Teslimat

İstanbul Teslimatlarında,

teslimat-1.png (41 KB)       istanbul-teslimat

İstanbul İçi Siparişlerinizi,sonraki iş gününde kendi araçlarımızla teslim ediyoruz.

100 TL. ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ olup 100 TL'den az siparişlerde kargo ücreti 15 TL. dir. *


Tüm Türkiye'ye gönderim yapmakla birlikte, ürünler stoktan aynı gün kargoya verilmektedir.


İstanbul içi Siparişleri 1 gün sonra teslim ediyoruz.

İstanbul da tüm bölgeler saat 17:00 a kadar verilen siparişler takip eden
ilk iş  gününde,17:00 dan sonraki siparişler bir sonraki iş gününde kendi araçlarımızla adresinize teslim edilir. Tekirdağ bazı ilçelerine zorunlu hallerde 2 günde teslimat yapıyoruz.Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il merkezleri ve tüm ilçe, belde ve köylere koli gönderimi yapmaktayız.Siparişinizi takiben havale veya kredi kartınızın banka onayının bize ulaşması ile birlikte teslimat süreci başlamakta olup,Kargo firmasının dağıtım yapabildiği tüm adreslere teslimatlar 1-2 iş günü,en uzak bölgeye 3 iş gününü aşmamak üzere ulaştırılmaktadır. İstanbul Harici siparişler, kargo şirketlerinin corona virüs nedeniyle esnek çalışma düzenine geçilmesi üzerine alımları 15:30 ' a kadar yapmaktadır.

Not: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde[İlçe,Kasaba ve Köy] kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler olabilmekte ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.

İSTANBUL içi 3000 TL.üzeri tüm siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir.[Hafta İçi Saat:09:00-15:00 Arası]

VİP Kargo Hizmeti

VİP Kargo sitemizdeki normal alışveriş prosedürüne ilave olarak sunulan hızlı teslimat sistemidir.VİP Kargo satın alınan ürünlerin maksimum 3 saat içerisinde [İstanbul sınırları içerisinde ve hafta içi 09:00-15:00 Arası] adrese teslim edilmesi hizmetidir.
VİP Kargo hizmet bedeli KDV Dahil 150 TL.olup,Kargo seçimi esnasında VİP KARGO HİZMETİ seçildiği takdirde 30 Dk.içerisinde ürünler hazırlanarak teslimat adresine doğru yola çıkarılıp,en geç 3 saat içerisinde teslimatı gerçekleşmektedir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler.

Teslimat sırasında ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.Siparişinizde hasar,eksik veya herhangi bir sorun var ise KESİNLİKLE TUTANAK TUTULMASINI TALEP EDİNİZ VE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. 


*Tercih edilen kargo firmasına göre değişiklik gösterebilir.

和尚的一场春梦最新章节目录,和尚的一场春梦无弹窗 和尚的一场春梦最新章节目录,和尚的一场春梦无弹窗 ,海清照片最新章节列表,海清照片最新章节免费阅读 海清照片最新章节列表,海清照片最新章节免费阅读